Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Pszczółek”

Dzień 10 marca 2022 r. zapadnie na długo w pamięci dzieci z grupy „Pszczółki” z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Grajewie. Tego właśnie dnia, odbyła się ich pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – „Pasowanie na przedszkolaka”. Podczas uroczystości dzieci przedstawiły krótką część artystyczną, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec. Po części artystycznej, dzieci złożyły przysięgę. Następnie Pani Dyrektor, Regina Grabowska, dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na prawowitego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom, książeczkę oraz mały słodki upominek.

Katarzyna Wołyniec; PM4