Brawo Kuba!!!

Okres dzieciństwa to czas zdobywania jak największej ilości nowych doświadczeń. Dzieci poprzez swoją aktywność zdobywają nowe informacje, eksperymentują, badają i tworzą. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. W związku z tym Przedszkole Publiczne nr 21 przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Radomiu ogłosiło przedszkolny konkurs plastyczno- konstrukcyjny pt. „Bajki ilustrowane Froeblem”, w którym wzięliśmy udział. Zadaniem uczestnika było zilustrowanie Darami Froebla lub darami natury tematu konkursu – scenki z wybranej bajki/ baśni – utworu literackiego. Jakub Wołyniec z grupy Słoneczka poradził sobie z tym zadaniem doskonale zdobywając tym samym wyróżnienie. Gratulujemy!!!

Ewelina Swiećkowska; PM4