Sala STOKROTEK zamieniła się dzisiaj w… salon SPA!

Międzynarodowy Dzień Dziewczynek to ważne święto dla każdej małej damy – tej nastoletniej oraz najmłodszej, codziennie uczęszczającej do przedszkola. Chłopcy, w tym dniu niemal „stają na głowie”, aby każda dziewczynka – nawet ta najmłodsza czuła się wyjątkowo wspaniale.Podobnie było też u nas, radosna atmosfera panowała już od samego rana, ponieważ przedszkolna sala zmieniła się w salon SPA. Była więc recepcja, skąd wszystkie PANIE były kierowane do wielu niesamowitych atrakcji. Tam, ubrane oczywiście w wygodne szlafroki, mogły skorzystać z jacuzzi, manicure, pedicure, moczenia nóg w wodzie z dodatkiem płatków róż, salonu fryzjerskiego czy też możliwości odpoczynku z maseczką z ogórka na twarzy. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o mile spędzonym czasie.

Anna Filipkowska; PM4