Dzień Babci i Dziadka w grupie „Słoneczek”

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości, co udowodniły dzieci z grupy „Słoneczka”.

W dniu 16.01.2018r. przedszkolaki zaprosiły swoich dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Zaprezentowały program artystyczny, w którym wierszem i piosenką przekazali prosto z serca gorące życzenia. Wielką przyjemność sprawiły gościom wręczone przez wnuków własnoręcznie wykonane laurki. Dzieci zaprosiły też dziadków na wspólny poczęstunek, który był okazją do dzielenia się wrażeniami z występu . Goście byli pełni uznania dla swoich wnuków. Podziwiali ich umiejętności i zdolności artystyczne. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej i miłego spędzania czasu.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tej uroczystości.

Jadwiga Pieńczykowska; Marzenna Koniecko PM4