„Bez Was, ale dla Was” – Pierwszy Dzień Wiosny

Każdego roku, w pierwszym dniu kalendarzowej wiosny, w naszym przedszkolu było kolorowo i wesoło. Już od samego rana dzieci przygotowywały się do powitania wiosny pamiętając o kolorowych strojach i dekorując swoje sale.  Starszaki wykonywały kukłę Marzanny, którą wysyłaliśmy na długi urlop. W tym roku… jest inaczej. Nie możemy być razem, nie pomachamy wspólnie kolorowymi kwiatami na powitanie Pani Wiośnie. Ale my, nauczycielki znalazłyśmy sposób, aby być z Wami i to nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale na cały okres kwarantanny, czyli Waszej nieobecności w przedszkolu. Celowo z myślą o Was i Waszych rodzicach założyliśmy przedszkolne konto na facebooku, na które będziemy wrzucały specjalnie dla was zadania do wykonania i różnego rodzaju propozycje aktywności. Działania te, nie są obowiązkowe, aczkolwiek, jeśli skorzystacie i na dodatek udowodnicie to w postaci przesłanego filmu bądź zdjęcia, będziemy niezmiernie szczęśliwe. Oto dostęp do konta:

Dzięki kontaktowi przez fb możemy podzielić się z Wami nagranymi z okazji pierwszego dnia wiosny filmikami.

Bez Was, ale dla Was.

Cieszy nas to, że mimo przeszkód udało się nam być tego dnia, chociaż w ten sposób – razem. Pozdrawiamy cieplutko, trzymajcie się. Tęsknimy ?