Pupile dzieci gośćmi w grupie „Stokrotek”

W zeszłym tygodniu dzieci z grupy Stokrotek realizując tematykę: „Zwierzęta domowe” rozmawiały o obowiązkach związanych z opieką nad domowymi pupilami. Podczas całego tygodnia w przedszkolu pojawiali się wyjątkowi goście. Dzieci przynosiły swoje domowe zwierzęta . Grupa miała okazje poznać i zaprzyjaźnić się z : Buniem- buldogiem francuskim Aleksa, Chrupkiem- królikiem Julii, Łatkiem- chomikiem Dominika, Ajszą – kotkiem Poli, Gryzką i Gryzkiem – chomikami Alka oraz rybkami i papugami Czarka. Właściciele chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami a temat obowiązków i przyjemności wynikających z obecności zwierzątek w domu. Opowiadały o ulubionych przysmakach swoich pupilów , o ich zachowaniu i w jaki sposób można się z nimi bezpiecznie bawić. Wizyta domowych zwierzątek sprawiła dzieciom wiele radości i przyjemności.

Emilia Makowska; PM4