28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku nasze Przedszkole przyłączyło się do 28. finału ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dni z WOŚP zorganizowano w naszej placówce we czwartek i w piątek, 9 i 10 stycznia. Przedszkolaki i ich Rodzice włączyli się do akcji i chętnie wsparli ją wrzucając pieniążki do umieszczonej w holu puszki.

Dzieciaki poprzez udział w akcji, dowiedziały się jak ważna jest pomoc osobom potrzebujący, że nawet najmniejszy grosik, to dar od serca, który dla chorych ma ogromne znaczenie. Swoją postawą pokazały, że „pomaganie jest dziecinnie proste”.

W tym roku udało nam się uzbierać imponującą kwotę: 925,31 zł.

Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym Przedszkolakom i ich Rodzicom za ogromną dobroć, pomoc i wsparcie tak szczytnego celu akcji WOŚP. Pamiętajmy, że dobro, które dajemy, zawsze do nas powraca.

Katarzyna Wołyniec; PM4