VIII Olimpiada Przedszkolaka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie zorganizował 20 września 2019r. VIII Olimpiadę Przedszkolaków na boisku przy Klubie „Hades”.

Burmistrz Grajewa Dariusz Latarowski, dokonał oficjalnego otwarcia Olimpiady, witając maluchy, ich rodziny oraz wychowawców. Dokonano tradycyjnego zapalenia znicza.

Przedszkolaki wzięły udział w kilkudziesięciu konkurencjach przygotowanych na boisku. Ciekawe zabawy sportowe zachęcały dzieci do aktywności fizycznej i umysłowej, a przy okazji sprawiły im nie lada przyjemność. Mali uczestnicy za udział w Olimpiadzie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i słodkie upominki. Chętni mogli wykonać zdjęcie na podium oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie z Burmistrzem Miasta.

Gratulujemy zdobytych medali, wygranych konkurencji i odwagi naszym przedszkolakom. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za przybycie.

Ewelina Święćkowska; PM4