Wielkanocne warsztaty plastyczne w „Biedronkach”

17 kwietnia w grupie „Biedronki” odbyły się plastyczne warsztaty wielkanocne dla dzieci i ich rodziców. Przedszkolaki przywitały przybyłych licznie gości piosenkami, wierszami o tematyce wielkanocnej, czym wprowadziły wszystkich w atmosferę zbliżających się wielkimi krokami świąt. Nie mogło również zabraknąć zabaw muzyczno- ruchowych, do których dzieci zaprosiły swoich bliskich. Po krótkiej części artystycznej, nasi milusińscy wraz z rodzicami mieli do wykonania ozdoby wielkanocne – kurczaczka i zajączka. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na twarzy wykonywali swoje prace.

Cieszymy się, że rodzice tak chętnie i w licznym gronie do nas przybyli. Czas spędzony wspólnie z dzieckiem jest bezcenny, a radość przedszkolaków z wykonywania prac z najbliższymi – nie do opisania.

Katarzyna Wołyniec, Joanna Narolewska; PM 4