„Mama, tata i ja” – eliminacje miejskie

11 kwietnia odbyły się eliminacje miejskie XXVII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków ph. „Mama, tata i ja”, którego organizatorem było Grajewskie Centrum Kultury. Nasze przedszkole reprezentowało pięcioro dzieci, które zostały zwycięzcami wewnątrzprzedszkolnego konkursu, a byli to:

• Piotr Truszkowski (gr. „Biedronki”),
  • Aleksandra Makowska (gr. „Słoneczka”),
  • Aleksandra Fabiszewska (gr. „Krasnale”),
  • Anna Machomet (gr. „Stokrotki”),
  • Marta Szymanowska (gr. „Stokrotki”).

Mali wokaliście mieli przed sobą nie lada wyzwanie- pokonać swój lęk przed publicznym występem, zaśpiewać jak najpiękniej i przede wszystkim zachwycić słuchających. Jeden z naszych reprezentantów, Piotruś Truszkowski, otrzymał wyróżnienie. Wszystkim dzieciom wręczono za udział w konkursie pamiątkowe dyplomy i upominki.

Naszym małym wokalistom gratulujemy tak wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy dumni, że mamy w przedszkolu takie talenty!

Katarzyna Wołyniec; PM4