Dzień Babci i Dziadka w grupie „Krasnoludki”

W dniu 14 lutego 2019r. w grupie „Krasnoludki” odbyła się uroczystość z okazji „Święta Babci i Dziadka”.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu Krasnoludki również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie.

Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane laurki oraz kwiaty. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom oraz rodzicom za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku.

Joanna Burgraf PM4