„Wszystkie dzieci nasze są” 09

Dzień Dziecka to radosne święto wszystkich milusińskich, obchodzone od ponad pół wieku, które na stałe wpisało się w kalendarz dni świątecznych. Jest to także dzień świętowania wszystkich przedszkolaków.

Specjalnie dla nich w naszym przedszkolu przygotowano różne atrakcje i konkursy. W salce gimnastycznej zgromadziliśmy dzieci ze wszystkich grup. Każda z nich miała do wykonania rozmaite zadania, które wymagały zręczności, sprytu i umiejętności logicznego myślenia. Poza tym maluchy bardzo chętnie brały udział w zawodach sportowych, które nagradzane były drobnymi upominkami. Na zakończenie imprezy każda z grup malowała plakat na temat: „Dzieci z całego świata”, tym samym integrowała się z dziećmi innych narodowości, które również w tym dniu miały swoje święto.

Anna Filipkowska PM nr 4