Dzień Mamy i Taty

26 maja to najpiękniejszy dzień w roku – Dzień Matki. Dzień ten ustalono po to, aby przynajmniej raz w roku ludzie uprzytomnili sobie, a mamy odczuły, jak ważna jest ich rola w życiu człowieka i jak bardzo je kochamy.

Z tej okazji wszystkie grupy przedszkolaków gościły u siebie swoje kochane MAMY, a pięciolatki nawet TATUSIÓW. Były ciepłe wierszyki, zabawy integracyjne, inscenizacje, piosenki i dużo, dużo serdecznych słów – życzeń dla Mamy i Taty. „Domowe archiwa” wzbogaciły się o kolejne laurki. Nie jedna z nich chwytała za serce i wzruszała do łez, bo na zwykłej kartce niewprawiona jeszcze rączka wyrysowała kilka kwiatków oraz serduszek i drukowanymi literami napisała: „Kocham Cię” i podpisała swoim imieniem.
Niech wszystkie pociechy dobrze czują się w ramionach swoich rodziców, a RODZICE niech długo cieszą się zdrowiem i odpoczywają w towarzystwie grzecznych i uśmiechniętych dzieci.

Anna Filipkowska PM nr 4