Pasowanie na przedszkolaka

4 marca 2009 był szczególnym dniem dla dzieci 3 i 4 – letnich, które po okresie wielodniowych przygotowań po raz drugi wystąpiły publicznie. Wśród zaproszonych gości byli rodzice i bliscy dzieci oraz pani dyrektor. Okazją do takiego spotkania było Pasowanie Na Przedszkolaka oraz Nadanie Imienia Grupie „Pszczółki”.

Dzieci przed częścią oficjalną zaprezentowały krótką część artystyczną: wiersze, piosenki oraz hymn „Pszczółek”, a następnie uroczyście złożyły przysięgę. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor, a wychowawczynie – Joanna Narolewska i Marzenna Koniecko wręczyły dzieciom dyplomy i medale, które były dowodem na to, że maluchy stały się pełnoprawnymi przedstawicielami naszej społeczności przedszkolnej. Ciekawostką uroczystości było złożenie przysięgi również przez rodziców przedszkolaków. Wszystkim, którzy wspólnie z nami dzielili tą radość – dziękujemy.

Anna Filipkowska PM nr 4