Dzień Mamy i Taty w „Stokrotkach”

Dla małego dziecka mama i tata to najważniejsze w jego życiu osoby. W przedszkolu pomagamy dzieciom wyrazić ich miłość i szacunek do rodziców organizując między innymi uroczystość Dnia Matki i Ojca.

Dnia 26 maja do odświętnie udekorowanej sali przybyli wszyscy rodzice naszych „Stokrotek”. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Zapanowała bardzo miła atmosfera, niejednej z mam spłynęła łezka ze wzruszenia i radości. Każde dziecko wręczyło swojej mamie i tacie laurkę i symboliczny kwiatek. Nie obyło się oczywiście bez uścisków, pocałunków i uśmiechu. Na koniec uroczystości przedszkolaki poprosiły swoich rodziców do wspólnego tańca przy piosence Urszuli Sipińskiej „Mam cudownych rodziców”.
Wszyscy byli zgodni, co do tego, że był to wyjątkowy i pełen wrażeń dzień, na który nasze pociechy przygotowywały się od dłuższego czasu, a wszystko to dla naszych KOCHANYCH RODZICÓW.
W imieniu całego personelu przedszkola składam wszystkim MAMOM I TATUSIOM wszystkiego najlepszego!

Anna Filipkowska PM nr 4