„Dzień Mamy i Taty” w „Pszczółkach”

Małym serduszkiem życzymy Wam dzisiaj,
uśmiechów, szczęścia najwięcej,
za Waszą miłość i dobroć Waszą,
przyjmijcie te życzenia w podzięce.

W dniu 30 maja w grupie „Pszczółek” odbyła się uroczysta akademia z okazji „Dnia Mamy i Taty”. Do uroczystości dzieci przygotowywały się od kilku tygodni ucząc się wierszy i piosenek.

W tym dniu maluchy pragnęły przekazać w słowach moc uczuć, wzruszeń oraz obdarować ciepłem najbliższe im osoby – KOCHANYCH RODZICÓW. Wszystkie mamy i tatusiowie przybyli na tę przedszkolną uroczystość po to, aby jeszcze raz zobaczyć swoje pociechy na scenie. Mieliśmy dla nich niejedną niespodziankę. W słowach wierszy i piosenek przypomnieliśmy rodzicom, że są najważniejsi, nie tylko w tym dniu, ale na co dzień. Po części artystycznej zaproponowaliśmy rodzicom udział we wspólnej zabawie przy skocznej muzyce. Na koniec zaś, zaprosiliśmy na skromny poczęstunek.

Wręczając laurki życzyliśmy wszystkim obecnym dużo zdrowia, cierpliwości, spokoju i humoru. Sto lat, Kochani Rodzice!

Anna Filipkowska PM nr 4