IV spotkanie z teatrem „Trzy świnki”

19 listopada 2012 roku w naszym przedszkolu odbył się spektakl teatralny pt. „Trzy świnki” w wykonaniu aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych, Reżyserii i Scenografii Art – Re z Krakowa. Teatrzyk przedstawiał znaną na całym świecie bajkę opowiadającą o trzech małych świnkach i złym wilku. Każda ze świnek postanowiła zbudować swój domek, jednak na przeszkodzie staje im głodny wilk, który próbuje je zjeść. Dzieci podczas przedstawienia mogły także pobawić się z aktorami, potańczyć i pomóc świnkom w  dokończeniu budowy domku z cegieł. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów – świnek, które budowały swoje domki, jednak największą sensację wśród dzieci wzbudził wilk, który nawet przywitał się z dziećmi podając „łapę”.