Zakończenie roku szkolnego w „Stokrotkach”

„Drodzy mili goście

Serdecznie witamy

I na naszą uroczystość

pięknie zapraszamy”

Tym wierszem w dniu 26.06.2014r. rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w grupie „Stokrotki”. 5-latki pięknie pożegnały starszych kolegów odchodzących z przedszkola do szkoły.

Młodsze dzieci życzyły im, aby dobrze uczyły się w szkole, same szóstki zbierały, a co dało im przedszkole, mocno w sercu zachowały. Z kolei 6-latki wierszem i piosenką wspominały cudowne chwile spędzone wśród kolegów, pań i ulubionych zabawek.

Pani dyrektor wręczyła odchodzącym dzieciom dyplomy ukończenia przedszkola wraz z książeczkami. Życzyła im samych sukcesów w szkole, dużo radości i uśmiechów na każdy dzień.

Uroczystość dostarczyła wiele wzruszeń, przeżyć zarówno dla przedszkolaków, rodziców, jak i pracownikom przedszkola.

Jadwiga Pieńczykowska PM nr 4