Jasełka w „Stokrotkach”

Okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, nadziei i spotkań w gronie rodzinnym. 20 grudnia w atmosferę tych świat, rodziców i zaproszonych gości – Panią Dyrektor Reginę Grabowską i z-cę Burmistrza Miasta Grajewa Zygmunta Kruszyńskiego wprowadziły dzieci z grupy „Stokrotki” w przedstawieniu jasełkowym.

W specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii dzieci wcieliły się w postacie biblijne: Maryję, Józefa, Trzech Króli. Nie zabrakło też aniołków i pastuszków. Przedszkolaki z dużym poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Uroczystość zakończona była dzieleniem się opłatkiem oraz składaniem bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń. Wszystkim obecnym udzielił się miły i świąteczny nastrój.

Jadwiga Pieńczykowska PM nr 4