Jasełka w „Biedronkach”

Jasełka w "Biedronkach"

„Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy dla nas wszystkich. Czas, w którym emocje są silniejsze niż zwykle. Kiedy kochamy bardziej i bardziej pragniemy być kochani. Kiedy chcemy czuć ciepło i radość w sercu, wywołane szczęściem naszych bliskich.”

W związku ze zbliżającymi się świętami, dzieci z grupy „Biedronki” 18.12.2013 r. przygotowały pod okiem swoich pań Jasełka. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni. Było pięknie, wzruszająco i bardzo rodzinnie.

Joanna Narolewska PM nr 4