„Lokomotywą przez wiersze Tuwima”

12 listopada czworo dzieci z naszego przedszkola: Zuzia Komor (Krasnoludki), Karolina Zalewska (Stokrotki) oraz Tomek Jaszczyński i Łukasz Kleszczewski (Słoneczka) brało udział w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim ph.: „Lokomotywą przez wiersze Tuwima”.

Konkurs odbył się w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Grajewie, a jego organizatorkami były Panie – Monika Albińska i Elżbieta Ossowska.

Celem konkursowych zmagań było m.in. kształtowanie wrażliwości na piękno języka polskiego, rozbudzanie zainteresowań literackich oraz umożliwienie dzieciom zaprezentowania swoich umiejętności na większym „forum” – zachęcanie do publicznych występów.

Pierwsze miejsce w konkursie, spośród 16 uczestników z innych przedszkoli, zajął nasz wychowanek

ŁUKASZ KLESZCZEWSKI

G R A T U L U J E M Y  !

Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe, zaś w trakcie oczekiwania na wyniki zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

Anna Filipkowska PM nr 4