Dzień Mamy i Taty w grupie „Stokrotki”

Dzień Mamy i Taty w grupie "Stokrotki"

Mama – to jedno słowo kryje w sobie tyleż treści. Z nim związane są najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa: nasze pierwsze troski, radości, marzenia. Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to, że mama dała mu największy skarb – życie. Mama jest bardzo ważna, ale na drogach życia razem z nią towarzyszy dzieciom – tata. On również jest kochany przez swoje pociechy i robi wszystko, aby ich życie przebiegało w zdrowiu, radości i szczęściu.

Więź między dzieckiem i rodzicem należy pielęgnować. Dlatego w dniu 27.05.2013 r. w grupie „Stokrotki” odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Matki i Ojca”. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny. Wierszem, piosenką i tańcem wyraziły swoją wdzięczność za wychowanie. Przedszkolaki wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Po prezentacji słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Uroczystość przebiegła w rodzinnej atmosferze.

Jadwiga Pieńczykowska PM nr 4