Dzień Mamy i Taty w grupie „Biedronki”

Dzień Mamy i Taty w grupie "Biedronki"

24 maja upłynął nam pod hasłem „Mamo, Tato, kochamy Was!!!”. By podziękować rodzicom za ich miłość, troskę i poświęcenie, a przede wszystkim, by okazać im swoje przywiązanie, zaprosiliśmy kochane mamy i drogich tatusiów na uroczyste obchody ich święta.

„Wszystkie dzieci się zebrały, święto mamy i taty uczcić chciały,

zamieniły się rolami, dzisiaj stały sie kwiatami.”

Trawka, przebiśnieg, mlecz, stokrotka, konwalia, żonkil, tulipan, mak, kaczeniec, fiołek i rumianek składały życzenia z serca płynące. Przyfrunęły też pszczółki, biedronki i motylki, a nawet skowronek zawitał na naszej łące z kwiatami.

Rodzice nie kryli łez wzruszeń- bowiem występy dzieci były fantastyczne, pełne ciepła i szczerości.

Nie obyło się też bez miłych niespodzianek. Wszystkie kwiaty zatańczyły dla rodziców walczyka, oraz zaśpiewały jak bardzo ich kochają w języku angielskim.

Rozczuleni występami swoich pociech – rodzice otrzymali z ich rąk upominki w postaci pięknych, kolorowych laurek oraz portretów(Mamy i Taty), a następnie wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy w tym dniu byli z nami ale też i dla tych, którzy nie mogli z nami być.

Joanna Burgraf PM nr 4