Konkurs plastyczny „Święto Polskiej Niezapominajki”

W kwietniu 2013r. dzieci z grup – „Biedronki” i „Słoneczka brały udział w zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury w Grajewie konkursie plastycznym pt. „Święto Polskiej Niezapominajki”.

Celem konkursu było propagowanie „Święta  Niezapominajki”, rozwijanie wyobraźni twórczej poprzez ekspresję plastyczną, zaprezentowanie możliwości twórczych dzieci przez wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych, budzenie wrażliwości na piękno przyrody oraz rozwijanie nawyków proekologicznych.

15 maja spośród wszystkich uczestników konkursu dwoje dzieci z naszego przedszkola:  Izabela Burgraf (Biedronki) i Łukasz Kleszczewski (Słoneczka) zostało nagrodzonych. Za swój talent plastyczny dzieci te otrzymały dyplomy i upominki. Gratulujemy!

Anna Filipkowska PM nr 4