Dzień Babci i Dziadka w „Słoneczkach”

Dzień Babci i Dziadka w "Słoneczkach"

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre
Dlatego dzieci z grupy „Słoneczka” 12 lutego gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Dzieci wręczyły laurki i niespodzianki swoim Dziadkom, a następnie zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Joanna Narolewska PM nr 4