Dzień Babci i Dziadka w „SŁONECZKACH”

W dniu 21 stycznia w naszym przedszkolu w grupie „Słoneczek” odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie.

Licznie przybyli goście zasiedli przy stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły kwiaty i własnoręcznie wykonane laurki dla swoich ukochanych Babć  i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek.

Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Joanna Burgraf, Marzenna Koniecko PM nr 4