Ruch i witaminki dla chłopczyka i dziewczynki

17 listopada odbył się  Międzyprzedszkolny Turniej pt.: „Ruch i witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”, zorganizowany przez PM nr 2 w Grajewie.

Reprezentantami naszego przedszkola były dzieci z dwóch najstarszych grup:

Stokrotki: Bartosz Niećkowski, Maja Ołdakowska i Lena Waszkiewicz

Słoneczka: Zuzanna Muczyńska i Dominik Polkowski

Na dzieci czekały różne zadania. Na początek quiz z zakresu edukacji      zdrowotnej. Dzieci odpowiadały na różne pytania, degustowały owoce i określały ich rodzaj; karmiły się jogurtem, rozwiązywały zagadki, układały puzzle.

W dalszej części turnieju nasi zawodnicy brali udział w takich konkurencjach, jak: slalom z woreczkiem na paletce, rzuty do kosza, tor przeszkód, leniwa ósemka z woreczkiem na głowie oraz zbieranie kulek z basenu.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą, sprawnością i zręcznością świetnie się przy tym bawiąc. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę. Był też słodki, zdrowy, owocowy poczęstunek.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!!!