IV OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

Już po raz IV braliśmy udział w Olimpiadzie Przedszkolaków zorganizowanej 11 czerwca 2015r. na stadionie miejskim przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie.

Imprezę, jak co roku rozpoczęła parada oraz hymn przedszkolaka pt.: „Ruch to zdrowie”. Po zapaleniu znicza olimpijskiego, Burmistrz Grajewa Dariusz Latarowski dokonał oficjalnego otwarcia Olimpiady, witając maluchy, ich rodziny oraz wychowawców.

Pogoda i humory dopisały wszystkim tłumnie przybyłym – dzieciom, ich rodzicom, jak i opiekunom. Przedszkolaki  brały udział w kilkudziesięciu konkurencjach przygotowanych na murawie stadionu. Ciekawe zabawy sportowe, które zachęcały dzieci  do aktywności fizycznej i umysłowej, przy okazji sprawiały im nie lada przyjemność.  Mali uczestnicy za udział w Olimpiadzie otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i słodkie upominki.

Anna Filipkowska PM nr 4