Z wizytą w szkole

W dniu 10.06.2015r. dzieci z grupy „Stokrotki”, „Krasnale” i „Słoneczka” wybrały się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 2.

Uczniowie kl. III wśród których znalazło się wielu naszych byłych wychowanków zaprosili przedszkolaków na spektakl pt.: „Szewczyk Dratewka”.

Podczas wizyty dzieci zapoznały się również z budynkiem, klasą szkolną, wyposażeniem sal, biblioteką, świetlicą oraz miały możliwość zająć miejsce w szkolnych ławkach. Zostaliśmy też poczęstowani smacznymi lizakami.

Dzięki temu spotkaniu dzieci zaprzyjaźniły się ze środowiskiem szkolnym. Przedszkolaki wiedzą, że szkoła wcale nie jest taka zła i niedługo chętnie zasiądą w szkolne ławki.

Był to czas miło spędzony, który dostarczył dzieciom wielu radości. Dziękujemy paniom i uczniom kl. III za serdeczne przyjęcie.

Jadwiga Pieńczykowska PM nr 4