Obchodzimy Dzień Dziecka

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym,

wyjątkowym i niepowtarzalnym”

/Phil Bosmans/

W tym roku Dzień Dziecka w naszym przedszkolu trwał dwa dni. Tradycyjnie obchodziliśmy go na sportowo.

W poniedziałek 1 czerwca odbyły się zawody, wyścigi i konkursy sportowe. Wszystkie chętne dzieci mogły brać udział w kilkudziesięciu konkurencjach sportowych przygotowanych i przeprowadzonych przez nauczycielki przedszkola. Ciekawe zabawy sportowe, zachęcające dzieci do aktywności fizycznej i umysłowej sprawiały nie lada przyjemność dzieciakom. Radość maluchów nie miała końca, na pewno mogłyby tak hasać godzinami. Mali uczestnicy za udział w konkurencjach otrzymali pamiątkowe upominki. Na koniec wszystkich zaproszono na mini disco. Drugi dzień przedszkolaki świętowały również na terenie przedszkola. Tym razem miały możliwość świetnie bawić się w dmuchanym świecie. Wedle własnych upodobań mogły korzystać z dżungli, zjeżdżalni z delfinkami bądź zamku. Po radości dzieci, możemy być pewni, iż niespodzianka nam się udała.

Każdego dnia, zarówno po sportowych zmaganiach, jak i dmuchańcowej uciesze, na dzieci czekał słodki upominek.

Anna Filipkowska PM nr 4