I już po wakacjach!

Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które wróciły do nas wypoczęte po wakacjach.

1 września rozpoczęliśmy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane.

My – nauczyciele i pozostali pracownicy –  wraz z rodzicami dołożymy wszelkich starań, aby ten rok był niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków. O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa informować na naszej stronie internetowej.

Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.

Dyrektor i pracownicy PM nr 4