Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce

W dniu 17 stycznia 2017 r. w PSM I stopnia w Grajewie odbył się VIII już  Przegląd „Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała kolęd i pastorałek w wykonaniu 20 solistów i 2 zespołów z przedszkoli i szkół z Grajewa i okolic. Przegląd poprowadziła Pani Ewa Nowacka. Zmagania konkursowe oceniało jury w składzie: P. Monika Soroko, P. Ewelina Kamińska i P. Urszula Właźniak.

Nasze przedszkole reprezentowało troje dzieci:

– Malwina K. „Słoneczka”

– Julia Ś. „Słoneczka”

– Amelka J. „Stokrotki”

Dwoje z nich: Malwina Krukowska i Amelka Jaśkowska otrzymało wyróżnienia. Gratulujemy!Wyróżnione dzieci otrzymały nagrody rzeczowe dzięki sponsorom: Intermarche w Grajewie i Stowarzyszeniu Partita.

Po przesłuchaniach konkursowych, w trakcie oczekiwania na wyniki odbył się koncert kolęd i utworów świątecznych w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im J. S. Bacha w Grajewie.

Anna Filipkowska; PM 4