Dzień Babci i Dziadka w „Stokrotkach”

Magia świąt Bożego Narodzenia wciąż trwa. Dlatego w dniu 17.01.2017r. dzieci z grupy „Stokrotki” przedstawiły swoim Babciom i Dziadkom Jasełka z okazji ich święta. Uroczystością tą przedszkolaki podziękowały Dziadkom za ich wielkie serce, za to, że są cierpliwi, umieją pocieszyć i bezgranicznie kochają swoje wnuczęta.

Przedszkolaki w przepięknych strojach wcieliły się w biblijne postacie głosząc radosną nowinę – narodziny Jezusa. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój i miła atmosfera. Nie zabrakło również wierszy i piosenek dedykowanych Babciom i Dziadkom. Odśpiewane „sto lat” bardzo wzruszyło gości. Na zakończenie dzieci wręczyły im własnoręcznie przygotowane laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występ.

Jadwiga Pieńczykowska; PM4