„Mama, tata i ja” – eliminacje wewnątrzprzedszkolne

11 kwietnia 2017 r. w naszej placówce odbył się wewnątrzrzedszkolny konkurs piosenki pt. „Mama, tata i ja”.  W rywalizacji głosowej startowały chętne dzieci, które miały odwagę stanąć przed wielką publicznością.

Celem konkursu było przede wszystkim wspieranie najzdolniejszych wokalnie przedszkolaków w wieku 5 – 6 lat i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych, popularyzacja piosenek, walorów artystycznych i wychowawczych,  kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz wyłonienie 5 utalentowanych dzieci do dalszego etapu konkursu.

Jury w składzie Pani Dyrektor Przedszkola – Regina Grabowska, oraz nauczycielki Panie Jadwiga Pieńczykowska, Anna Filipkowska, Ewelina Święćkowska i Joanna Narolewska biorąc pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację piosenki, muzykalność wyłoniło 6 dzieci, które 20 kwietnia będą reprezentować nasze przedszkole w eliminacjach miejskich XXV Wojewódzkiego Festiwalu Konkursu Przedszkolaków ph.: „Mama, tata i ja” w Grajewskim Centrum Kultury:

– Malwina K.  „Słoneczka”

– Julia Ś. „Słoneczka”

– Maja Sz. i Sabina Ch. „Krasnale”

– Amelka J. „Stokrotki”

– Zuzia M. „Stokrotki”

Na koniec wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa oraz pamiątkowy dyplom i kolorową książeczkę. Gratulujemy młodym artystom tak pięknych występów!

Anna Filipkowska, Ewelina Świećkowska; PM nr 4