„W świecie poezji” – wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski

19.05.2017r. w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje do Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI” p.h. „W świecie poezji”.

Wzięły w nim udział wszystkie chętne dzieci z naszej placówki, recytując wiersze znanych polskich poetów. Jury miało nie lada zadanie. Spośród wszystkich uczestników trzeba było wyłonić piątkę, która będzie reprezentowała naszą placówkę na eliminacjach miejskich, które odbędą się w Grajewskim Centrum Kultury. Laureatami zostali: Małgorzata B., Igor W., Lena W., Szymon L., Lena W. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe pozostali uczestnicy za udział w konkursie dostali dyplomy, bransoletki i breloczki. Laureatom gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie miejskim.

Konkurs recytatorski pozwala na realizację marzeń artystycznych dzieci, pomagając w odkrywaniu ich zdolności i wrażliwości na otaczający świat i ludzi, a także pozwala poznać nowych twórców i ich dzieła.

Joanna Narolewska; PM4