Wielka zbiórka makulatury

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie zbiórki makulatury pt.: „EKO-ZABAWY” organizowanym przez Burmistrza Miasta Grajewo we współpracy z BIOM sp. z.o.o oraz Dyrekcją Placówek Oświatowych zlokalizowanych na ternie Grajewa.

Konkurs ma na celu propagowanie działalności ekologicznej wśród dzieci oraz wyrabianie nawyków segregacji. RODZICU! NIE CZEKAJ! Jeśli posiadasz niepotrzebne gazety, czasopisma, ulotki, książki, kartony itp. Twoje dziecko może wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że przyniesiecie uzbieraną makulaturę do przedszkola i zostawicie u swojego nauczyciela. Pamiętajcie tylko, żeby wasze zbiory były podpisane i związane sznurkiem. CHCECIE WYGRAĆ? TO BARDZO PROSTE! Zaangażujcie w zbiórkę rodzinę, znajomych, sąsiadów. Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej papierowych skarbów. Pierwsze efekty zbiórki już są! Zapraszamy pozostałe dzieci do udziału w konkursie. Meta jest coraz bliżej- konkurs trwa do 16.06.2017r. Trzymamy za Was kciuki!!!

Joanna Narolewska PM 4