II spotkanie z teatrem – „Piernikowy król”

We wtorek – 6 listopada 2018 roku w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne pt: „Piernikowy Król” w wykonaniu artystów ze studia artystycznego KARUZELA z Białegostoku.  Była to śmieszna, ale pouczająca zarazem,  historia Wiktorka, który chciał jeść tylko słodycze. Niestety tak się żyć nie da i o tym właśnie przekonał się Wiktor i nasze przedszkolaki. Wiadomo „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Humorystyczna i dynamiczna bajka, do której aktorzy wykorzystali pacynki, bardzo zaciekawiła wszystkich oglądających.

Celem przedstawienia teatralnego było wzbogacanie przeżyć i wyobraźni dzieci, propagowanie zdrowego stylu życia oraz kształtowanie kultury prawidłowego zachowania się w różnych sytuacjach życiowych.

/PM4/