Wycieczka do Przystani Świętego Mikołaja

thumb-img

01 grudnia STOKROTKI I SŁONECZKA wybrały się na wycieczkę do Przystani Świętego Mikołaja „Gwarek” w Pięknej Górze nieopodal Giżycka.W tym magicznym miejscu, w którym świat wygląda jak z baśni nasze dzielne przedszkolaki wędrowały przez świąteczną galaktykę, pokonywały trudności, zaliczały zadania, aby dotrzeć do Świętego Mikołaja. Wskazówek i objaśnień udzielały wesołe i przesympatyczne Elfy.

Wśród przygotowanych zadań były wyścigi prezentów, przejście przez laserowy tunel na czas czy też wyścigi w skuterach śnieżnych przez lodową krainę. Świąteczny globus przeniósł nas do kopuły, gdzie można było obejrzeć edukacyjny film o galaktyce. Na dzieci czekało też zadanie do wykonania. Piękne, własnoręcznie zrobione renifery lub bombki przedszkolaki zabrały ze sobą do plecaków.Wszystkie trudności zostały pokonane, zadania zaliczone, a uwieńczeniem całej wyprawy było spotkanie ze Św. Mikołajem. Zarówno Stokrotki, jak i Słoneczka zostały przebadane „grzecznościomierzem” i teraz każdy może spokojnie czekać na podarunek 24 grudnia.

Po pysznym obiadku wróciliśmy do Grajewa, gdzie z niecierpliwością czekali na nas kochani rodzice.😄🤗 To był niesamowity czas, pełen wrażeń i dobrej zabawy.

« 1 z 2 »