Summer Party 2021

24 czerwca nasze przedszkole oficjalnie powitało lato niespodzianką przygotowaną naszym milusińskim, o której dotąd jeszcze nie słyszały! W ten czwartkowy, słoneczny dzień odbyła się impreza ph. „Summer Party”. Każde dziecko przybyło do placówki w doskonałym humorze, z uśmiechem na twarzy, w stroju kąpielowym, miało również okazję przynieść ze sobą wszelkie plażowe akcesoria – pistolety na wodę, koła ratunkowe, rękawki, itp. Plac przedszkolny tego dnia zamienił się niemal w plażę w słynnym Władysławowie. Były gry i zabawy ruchowe, ale przede wszystkim szaleństwo w basenach pełnych cieplutkiej wody ze zjeżdżalniami. Radości i uśmiechu dzieci nie było końca. Pełna zachwytu i szczęścia atmosfera na pewno pozostanie w pamięci dzieci na długo. Za rok widzimy się na kolejnej letniej imprezie.

Katarzyna Wołyniec; PM4