PODZIĘKOWANIE ZA ZBIÓRKĘ KARMY

Drodzy Darczyńcy, zakończyliśmy zbiórkę karmy i akcesoriów dla potrzebujących zwierzaków w ramach III edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Razem na Święta”. Dzięki Wam przekonaliśmy się, że istnieją jeszcze życzliwi ludzie o wielkich sercach, którym los braci mniejszych nie jest obojętny. W szczególności chcemy podziękować Rodzicom za to, że umożliwili swoim pociechom przystąpienie do tej szlachetnej akcji wyposażyli dzieci w potrzebne produkty. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni każdemu z osobna za wsparcie zwierzaków miseczką jedzenia. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb braci mniejszych zgromadziliśmy spore ilości karmy. Wasza szczodrość nie może być nagrodzona słowami – ale szczęśliwe psiaki i koty długo nie zapomną Waszych dobrych i wielkich serc. Cieszymy się, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny dzieciom z Przedszkola Miejskiego Nr 4. Karma i inne ofiarowane rzeczy zostały przekazane do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Grajewie. Dzieci, oprócz serdecznych podziękowań za pomoc, otrzymały również wspaniałe pamiątki w postaci naklejek, kolorowanek czy książeczek. Dziękujemy Wszystkim za szczodrość ?

Emilia Makowska; PM4