„Oto król narodził się” – jasełka bożonarodzeniowe w grupie „Krasnoludków”

W czwartek  19.12.2019 roku najstarsze dzieci z grupy Krasnoludki wprowadziły nas  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały pod okiem swoich pań uroczyste Jasełka, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Jasełka obejrzeli rodzice, bliscy,  pracownicy przedszkola. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście, pracownicy Urzędu  Miasta Grajewo na czele z  Panem Burmistrzem – Dariuszem Latarowskim i Panią  Julitą Wiluk – głównym specjalistą  ds. oświaty.

Po przedstawieniu wszyscy połamali się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia.           Pani dyrektor Regina Grabowska oraz Pan Burmistrz  życzyli wszystkim  obecnym zdrowych    i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku. Dziękując  zaproszonym gościom za przybycie, dzieci wręczyły świąteczne upominki.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu strojów i dekoracji.

Joanna Burgraf; PM4