Pasowanie na przedszkolaka w Biedronkach

Dzień 29 listopada 2019 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców z grupy „Biedronki”. Właśnie tego dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – “Pasowanie na Przedszkolaka”.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i .

Po części artystycznej, pani dyrektor Regina Grabowska dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka, kładąc na ramieniu każdego dziecka dużą kredkę. Na twarzach przedszkolaków widać było powagę i dumę, że w tym dniu, oni są najważniejsi. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom, a cała grupa nowe zabawki.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

Joanna Narolewska; PM4