Wewnątrzprzedszkolne eliminacje do konkursu „Mama, tata i ja”

01.IV. 2019r odbył się wewnątrzprzedszkolny konkurs piosenki pt. „Mama, tata i ja”.

W rywalizacji głosowej startowały chętne dzieci, które miały odwagę stanąć przed wielką publicznością.

Celem konkursu było przede wszystkim wspieranie najzdolniejszych wokalnie przedszkolaków w wieku 3 – 6 lat i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych, popularyzacja piosenek, walorów artystycznych i wychowawczych.

Jury w składzie Pani Dyrektor Przedszkola – Regina Grabowska, oraz nauczycielki Pani Anna Filipkowska, Jadwiga Zalewska, Joanna Burgraf, Ewelina Święćkowska, Marzenna Koniecko i Katarzyna Wołyniec, biorąc pod uwagę: dobór repertuaru, interpretację piosenki, muzykalność wyłoniło 5 dzieci, które 11 kwietnia będą reprezentować nasze przedszkole w  eliminacjach miejskich  27 Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków ph.: „Mama, tata i ja” w Grajewskim Centrum Kultury:

– Anna Machomet „Stokrotki”

– Marta Szymanowska „Stokrotki”

– Aleksandra Fabiszewska „Krasnale”

– Aleksandra Makowska „Słoneczka”

– Piotr Truszkowski „Biedronki”

Na koniec wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa, pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

Gratulujemy przedszkolakom za występ i życzymy powodzenia w eliminacjach miejskich!

Joanna Burgraf, PM nr 4