Dzień Babci i Dziadka w „Stokrotkach”

Babcie i dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. O ich zbliżającym się święcie pamiętały dzieci z gr  „Stokrotki” przedstawiając im jasełka. W dniu 11.01.2019r. zaprosiły swoich gości na tak ważną uroczystość. Przedszkolaki przypomniały wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło Boże Dzieciątko. Wiele wzruszeń dostarczyły gościom śpiewane kolędy, pastorałki i improwizacje ruchowe. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, okazując w ten sposób wdzięczność wobec swoich kochanych dziadków za ich miłość, oddanie i opiekę. Zaproszeni goście z zachwytem podziwiali występy swoich wnucząt okazując wielkie wzruszenie. Wszystkim udzielił się jeszcze świąteczny nastrój i atmosfera, która była okazją do umocnienia więzi rodzinnej i miłego spędzenia czasu. Na koniec dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom kwiaty oraz własnoręcznie wykonane laurki, zaprosiły także na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Jadwiga Pieńczykowska PM4