Dzień Babci i Dziadka w „Krasnoludkach”

22.II. 2017r.  do Przedszkola  Miejskiego  nr  4 w Grajewie zawitali wspaniali, długo oczekiwani goście – babcie i dziadkowie.  Przybyłych gości powitaliśmy znaną i lubianą powitanką „Witamy Was”.

Dzieci z grupy „Krasnoludki” przedstawiły inscenizację  razem z życzeniami pt. „Niechaj dziadzio z babunią” H. Łochockiej. Babciom i dziadkom przyjemnie było usłyszeć od wnucząt i personelu przedszkola najlepsze życzenia, długich lat życia, pociechy z wnucząt i szczęścia w rodzinie. Wnuczek i wnuczka obdarowali gości prezentami wykonanymi przez siebie. Na zakończenie spotkania były wspólne zabawy muzyczno – ruchowe z lat dziecięcych dziadków. Sądzę, że taka uroczystość podtrzymuje więzi pomiędzy członkami rodziny i pokoleniami.

Jadwiga Zalewska; PM nr4