„Nad stajenką gwiazdka świeci” – Spotkanie opłatkowe w grupie „Pszczółek”

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia. Ze świętami związane są tradycje, a jedną z nich jest wspólne dzielenie się opłatkiem.

W niezwykle ciepłej, choć zimowej atmosferze 21 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe w grupie „Pszczółki”. Świątecznie udekorowana sala oraz brzmienie polskich kolęd i pastorałek wprowadziło wszystkich w wigilijny nastrój. Dzieci prezentowały się bardzo efektownie i z wielkim zaangażowaniem wcielały się w role małych aktorów. Po przedstawieniu przedszkolaki podzieliły się z rodzicami opłatkiem, złożyły im życzenia i wręczyły samodzielnie wykonane podarunki.

Rodzicom, którzy uświetnili swoją obecnością nasze przedświąteczne spotkanie serdecznie dziękujemy.

Ewelina Święćkowska PM nr 4