„Mamy teraz zabawek i sprzętu TV wiele, dzięki rodzicom i przyjaciołom przedszkola bawimy się weselej”

„Mamy teraz zabawek i sprzętu TV wiele, dzięki rodzicom i przyjaciołom przedszkola bawimy sie weselej”

Okres świąt Bożego Narodzenia to taki czas, kiedy każdy stara się obdarować swoich bliskich, znajomych i przyjaciół czymś wyjątkowym. Dzieci z grupy „Biedronek” również miały to szczęście spotkać na swej drodze ludzi o dobrym sercu, od których otrzymały prezenty w postaci telewizora, odtwarzacza DVD i słodyczy.

Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych planów, zamierzeń i celów w pracy z naszymi wychowankami.

Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną naszej grupie z całego serca dziękujemy Panom:

– Waldemarowi Bednarowicz (główny pomysłodawca i organizator);

– Maciejowi Bednarko – Zastępca Burmistrza Miasta Grajewo;

– Pawłowi Zalewskiemu – Dyrektor MOSiR-u;

– Karolowi Sobolewskiemu – Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „SASS”

– Wiesławowi Maciorowskiemu – Zakład Ślusarski „TARKO”;

– Januszowi Modzelewskiemu – Serwis Ogumienia

– Danielowi Kulikowskiemu – Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „POWEROIL”;

– Mirosławowi Mielczarek – prezes PUK-u.

Korzystając z okazji chciałybyśmy również podziękować Rodzicom naszych „Biedronek” za doposażenie w ostatnim czasie naszej sali w różnorodne zabawki, książeczki i elementy dekoracji. I tak ciepłe słowa wdzięczności kierujemy do Państwa:

– Anny i Mariusza Modzelewskich;

– Marii i Bogdana Machomet;

– Anny i Tomasza Łazowskich;

– Eweliny i Mirosława Święćkowskich;

– Jolanty i Tomasza Klimaszewskich;

– Katarzyny i Dariusza Szmyglewskich.

DZIĘKUJEMY!!!

Anna Filipkowska, Joanna Burgraf PM nr 4