Dzień Otwarty w Jedynce

26 marca 2014 r. na zaproszenie Dyrektora, Rady Pedagogicznej i Społeczności Uczniowskiej, dzieci 5 i 6 letnie z grup „Stokrotki”, „Krasnale” i „Słoneczka” udały się do Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie na „Dzień Otwarty w Jedynce”. Imprezie przyświecało hasło „Żeby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć”.

Przedszkolaki, jak i pozostali goście mieli okazję obejrzeć przedstawienie  w wykonaniu uczniów klas trzecich, pod wyżej wymienionym tytułem oraz podziwiać  prezentację układu tanecznego „Taniec arabski” w wykonaniu zespołu „Roztańczone nutki”. Przyszli uczniowie brali też udział w krótkich zajęciach z języka angielskiego – „Last Animals” i „Owocowych zabawach”.

Maluchy chętnie  zwiedzały bazę szkoleniową – nowoczesne wyposażenie pracowni, atrakcyjne obiekty sportowe i plac zabaw oraz aktywnie brały udział we wspólnej zabawie i nauce.