„Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”

W dniu 21 stycznia 2014 r w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbył się V Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce” organizatorami, którego byli: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie oraz Miejski Dom Kultury w Grajewie.

Przegląd Kolęd  i Pastorałek był okazją do kultywowania tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, podtrzymania tradycji wspólnego kolędowania,  propagowania wśród dzieci kultury muzycznej, a także co ważne,  do integrowania dzieci z różnych placówek przedszkolnych i szkolnych.Uczestnicy Przeglądu prezentowali swoje talenty w występach indywidualnych oraz zespołowych. Jury w kategorii „dzieci 5-7 lat” przyznało 8 wyróżnień, w tym między innymi, również wychowankom naszego przedszkola:

– Zuzannie Komor (Krasnoludki)

– Natalce Wysockiej (Słoneczka)

– Patrycji Jórskiej (Słoneczka)

Naszym uczestnikom gratulujemy wspaniałych występów!